YORUMLARINIZ

20.06.2018 11:42:58
zehra Ok-

Selda Hanım, kızımın sınav stresini yendiniz ya bana dünyaları bahşettiniz. Ay ne olacak o mu olacak bu mu olacak stresinden kızım hiç bir şey yapamyordu. Hem kendini hem de bizi geci strese sokuyordu. Seansınızdan sonra çok rahatladı. Deneme sınavlarının hepsinde de gayet güzel sonuçlar alıyor. Eminim ki sınavı da çok iyi geçecek. Çok teşekkür ederiz size.

28.04.2018 12:27:45
MelekB

Ya şimdi çok ilginç, o asansöre biniyorsun iniyorsun ve birden kendini ilkokuldaki bir anında buluyorsun ve de bin sene düşünsen aklına gelmeyen bir olayda... Şaka mı ne diyorsun... Sonra ordan oraya ordan oraya.. Bir sürü olay.. bir sürü insan... bir sürü acı... Çok ilginç bir seanstı benim için, hiç beklemediğim şeyler vardı orda. Çok güzeldi gerçekten. Mutlaka tavsiye ederim deneyin. Az ucuz olsa da aslında annemi de getirsem. :)

16.04.2018 17:41:12
öğretmen

Ben öğretmenim, iki çocuğum var. Onları kendimce en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştım. Ama dikkat ettiğiniz gibi KENDİMCE. Çocuklarımın hayatını mahvettiğimi anladığımda iş işten geçmişti. Evde iletişim sıfıra inmişti, neredeyse selam bile vermiyorlardı. Bir de üstüne üstlük sizin iyiliğiniz için yapıyorum her şeyi diye veryansın edip onları eleştiriyor bağırıyordum. Bataklığın dibindeyken bir arkadaşımın uyan artık diye başladığı bir kavgayla kendimi ağlama krizinde buldum. Bir süre ilaç kullandım. Sonra youtube da dolaşırken Selda Hanım'ın videolarına rastladım ve derken aradığım bu diye düşünerek seanslara başladım. İlk seansı saymazsak bana çok iyi geldi. İlk seansta kendim bırakamadım bir türlü. Olur mu olmaz mı, gerçekten işe yarar mı yaramaz mı, ya bir şey değişmezse gibi korkularım vardı içimde. O yüzden seansın ilk 1 saatinde hiç bir şey olmadı. Allahtan sonrasında çözülme başladı. Şimdi çok daha iyiyim. Küçük oğlumda iki seans aldı, büyük oğlumu henüz ikna edemedim seans için ama aramız daha iyi. Biraz daha sohbet etmeye birbirimizi anlamaya başladık. Mevzu insanın evladı olunca çok farklı oluyor tabi ki süreç. İnanıyorum ki her şey daha güzel olacak. Belki biraz geç olsa da normal aile yaşantımıza döneceğiz sonunda biliyorum.

14.04.2018 12:51:28
oturduğum yerden seans

Ben seans memnuniyetimden başka bir şeyi dile getirmek istiyorum aslında. Uzaklardaysanız hiç seans için buralara gelmeye kalkmayın. Ben İstanbul;da yaşıyorum, 2 seans aldım ikisini de telefonla yaptık. Koca şehir, ne gidip de saatlerimi yollarda harcayacağım. Böyle çok daha iyi oluyor.Zaten seanstan sonra kendinizi genelde yorgun hissediyorsunuz, tam uyku yada dinlenme modunda oluyorsunuz. E bir de o halde kalkacaksınız yola çıkacaksınız ooo bir sürü gereksiz iş... Ben rahat rahat yatağımda uzanıyorum, kulağımda kulaklık. Mis gibi seansımı yapıyorum. Sonrasında biraz dinleniyor kalkıyor günüme devam ediyorum. Benden demesi :) :)

11.04.2018 18:37:09
Abla-kardeş

37 yaşındayım ve kız kardeşimde 34. Annem babam ölmüştü ama yıkımları devam ediyordu; tabi aynı anne baba olunca ikimizde de bir sürü problem vardı. Hadi bismillah diyerek seans almaya karar verdik ve 2 aylık bekleme süresi sonunda seans için Nişantaşı'nda ki ofise geldik. Seansa önce ben girdim. İlk 1 saat falan olduğum yerde debelendiğimi hissettim. Olmuyor yok inemiyorum. Sinir oldum ben sinir oldukça konsantrasyonum dağıldı. Selda hanım çok uğraştı beni sakinleştirmek için ama yok olmuyor... Bu seferde niye böyle saçmalıklara inanıp geldin ki diye kendime kızmaya başladım. Seans bitti feci sinirlerim bozuktu. Kardeşime boş ver sen girme hadi gidelim demek istiyorum ama nasıl diyeceğimi de bilmiyorum. Salona geçtik kardeşim ay ben dayanamıyorum çok heyecanlıyım deyip pat diye içeri geçince tabi ki benim hadi gidelim deme şansım kalmadı. Salonda beklerken sakinleşmeye çalıştım, kütüphanedeki bir kaç kitabı karıştırmaya başladım. Neyse 2 saat geçti ama nasıl geçti gelin bana sorun. Kardeşim bir geldi yüz göz şişmiş ağlamaktan. Bana sarılıp nasıl ağlıyor ama hıçkıra hıçkıra. Ben de sakinleştirmeye çalışıyorum, kusura bakma keşke gelmeseydik, böyle olacağını bilmiyordum dedim. Deli misin dedi, hayatımdaki en güzel 2 saati yaşadım dedi... Hiç içimi bu kadar boşaltabileceğimi düşünmüyordum, annem-babam kesin mezardan çıkmak istemişlerdir dedi. Neyse anlaşıldı ki sonra kardeşimin seansı benim ki gibi değildi. kardeşim seansta delicesine herkesle hesaplaşmış, iyice içini dökmüş bağ kesmiş falan. Benim yapamadığım her şeyi yapmış. Kardeşim 3 seans daha gitti ve gayet iyi şimdi çok ama çok iyi... Hatta bana bir kaç hafta seninle görüşmeyelim abla, kendime gelmeye ihtiyacım var demişti. İlk başta anlamamıştım. Sonra tekrar konuşmaya başladığımızda gördüm ki ben ilgisiz anne babayı güya kendimce telafi etmek amaçlı kız kardeşimin her işine karışıp onu kontrol ediyormuşum ve hayatını br de ben zindan etmişim. Çok ağladım çok üzüldüm tabi ki.. Ve bir şeyi daha farkettim sonra. Aslında kendi seansım sonrasında da yapacağım aynı kontroldü; girme seansa diyecektim, neymiş bana yaramadı sana da yaramaz.. saçmalık... Neyse işin özü şu ki benim seansım olmadı, belki de çabuk pes ettim bilmiyorum ama Allahtan kardeşime karışma şansım olmadan içeri atlamış. Neyse burada hem geçmişte yaşadıklarım için kendimden hem de yaşattıklarım için kardeşimden özür dilemek istiyorum.

SEANS DENEYİMLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Ad Soyad:
Email:

(* Email adresiniz yayımlanmayacaktır.)

Mesaj :