YORUMLARINIZ

23.12.2017 14:14:05
NevinB

Mucize var mı varrrr.. 2 ay sonrayaydı randevum ve öylesine bunalım dönemdeydimki her gün artık bağıra çağıra ağlıyordum. 2 ay beklemeye sabrım bile yoktu, ne alternatif denesem diye düşünüyordum. Bir salı yine yataktan kalktım kriz ağlamalarımın birini yaşıyordum ki telefon çaldı. Selda Hanım, acil bir durumdan dolayı seansım iptal oldu ister misiniz dedi. Şaka mı bu dedim. Yani benim gibi hayatını şanssızlıklar üstüne kurmuş birinin bu anı yaşaması mümkün olabilir mi ki diye düşündüm. Ama daha parayı bile yatırmamıştım ki falan dedim, sorun yok müsaitseniz hemen başlayabiliriz dedi. Elimi yüzümü yıkadım ve hemen kulaklığımı kapıp seans için koltuğa geçtim. Ve de seans boyunca hıçkırıklarla ağladım içimdeki her şeyi döktüm dışarıya. Ay tabi o kadar hesaplaştım ki doğru düzgün temizliğe vakit kalmadı. Genel bir temizlik yaptık ama ben o küçük temizliğe rağmen o gece mışıl mışıl uyudum. Sonra yine birileri iptal etse de ben ikinci seansı alsam diye duaya başladım. Ümitliyim biliyorum haftaya birileri iptal edecek:))

23.12.2017 11:25:13
sinem

Herkes annesinin babasının nasıl hayatını mahvettiğini yazmış, ben de ise tam tersi durum. benim hayatımı mahveden ilkokul öğretmenimdi. Bir haftadır kendime gelmeye çalışıyorum. Koca bir seans neredeyse sadece öğretmenimle hesaplaştım onun üzerimdeki etkilerini temizledim. Allahım nasıl bir öğretmen bu kadar nefret dolu olur, bu kadar şiddet yüklü olur, hem de kadın... Kendi çocuklarına karşı bile öyleydi, hayatı bize zindan etti. O sınıftaki her çocuğun hayatını kararttı. Neyse 42 yıl bu acıyla yaşamanın ne demek olduğunu tahmin bile edemezsiniz. 2 seans gittim. Biri sadece öğretmendi zaten. diğerinde yine öğretmen ve anne baba temizledik. Gerçekten çok rahatladım ama sanırım bir yada iki seansa daha gerekiyor. Ocakta da onlara devam edeceğim. ama gerçekten çk rahatladığımı söyleyebilirim. Çok teşekkürler Selda Hanımcım. Sizi seviyorum

21.12.2017 12:49:16
zekiye

Çok ilginç bir çalışmaymış, böyle bir şey hiç beklemiyordum doğrusu. Gidicem dertlerimi anlatacağım o da üç beş bir şey söyleyecek diye düşünüyordum. Ama ilginçmiş gerçekten. Ben zaten hayata karşı çok inançsız olduğum için koca seans bu duyguya çalıştık. Tahmin ettiğimden de daha çokmuş inançsızlığım. Bitti mi hayır, ama gayet rahatladım. Mutlaka devam edeceğim zaten, randevularımı aldım. Tavsiye ederim bu çalışmayı, çok tanımsız gerçekten

21.12.2017 12:30:12
N. B.

12 yaşındaki kızımı getirdim ben de seansa. Kızım biraz çekingen ve pasifti. Arkadaşlarıyla yeterli ilişki kuramıyordu. Bir seans bile çok iyi geldi, öğretmenleri de farketti bu değişimi. Somestre de bir daha götüreceğim. Çok daha iyi olacağına eminim.

19.12.2017 12:18:29
EmineA

Bilinç altı için uzun zamandır gitmek istiyor ama bir türlü cesaret edememiştim. İnternetten Selda Hanım'ı bulunca tamam işte gitmem gereken kişi dedim ve iyi ki de gidip, tanımışım. Selda Hanım'ın yanında kendinizi o kadar rahat hissediyorsunuz ki seans süresince her şey su gibi akıp gidiyor. Yaşanılan bazı problemlerden dolayı affettiğimi sandığım kişileri aslında affetmediğimi, aradaki bağları tamamen kopararak daha sakin, huzurlu, mutlu ve umutlu bir hayata merhaba dedirttiğiniz için çok teşekkür ederim. Hayata olan bakış açım değişti, beynimin ve kalbimin içeresinde ki o kalabalık, gereksiz ve kirli düşünce ve duygulardan arınmanın vermiş olduğu huzurla her yeni güne merhaba diyerek uyanıyorum.

SEANS DENEYİMLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Ad Soyad:
Email:

(* Email adresiniz yayımlanmayacaktır.)

Mesaj :