THE JOURNEY - BİLİNÇALTINA YOLCULUK
www.thejourney.com

On yıl kadar önce Brandon Bays’in karnında iç kanamaya sebep olan bir tümör teşhis edilir. Doktor acilen ameliyata almak ister. Ancak alternatif sağaltım ve bireysel gelişim konularına yıllarını vermiş olan yazar ameliyata yanaşmaz. Doktorunu ameliyatı ötelemeye ikna eder ama tek koşulla: Bildiği doğal yollardan tümörü küçültmeyi başarırsa... Gevşeme tekniklerini ve homeopatik tıbbı iyi tanıyan Bays hemen işe koyulur; Beslenme düzeninde radikal bir değişime gider, duygusal ve fiziksel çeşitli terapilere başlar. Mucizevi bir şekilde bir kaç hafta içinde tümör yok olur. Bu inanılmaz iyileşme Brandon Bays’i kendi duygusal ve bedensel şifa yolculuğunu başkalarına da öğretip uygulamaya teşvik eder.

Geçmişteki tüm yaşanmışlıklar hücre hafızamıza başka bir deyişle bilinçaltımıza kaydolunur ve hayatımızın her döneminde -çoğu zaman biz farkına bile varmadan- bizi bir gölge gibi takip eder. Bu süreç öylesine sessiz işler ki biz aynı olumsuzluğu hayatımızın bir çok döneminde defalarca yaşamaktan kurtulamayız ve her seferinde ‘ben de şans mı var, bak yine aynı şey oldu’ deriz. Bir bilinçaltı temizleme tekniği olan The Journey (Bilinçaltına Yolculuk) işte burada devreye girer.

Bilinç altı temizleme nedir. Bilinç altı temizlemesi nasıl yapılır.

Şu an hayatımızda olan olumsuz duyguların, alışkanlıkların, yürümeyen ilişkilerin, başarısızlıkların, akmayan bolluk &bereketin ve ufacık bile olsa bizi rahatsız eden herşeyin altında -ki buna sağlık problemleri de dahil - anne karnındaki sürecimizin de bulunduğu geçmişte yaşadığımız olaylar vardır. Yani şu an hayatımızda ne yaşıyorsak yada yaşamıyorsak hepsi bilinçaltımızdaki kayıtlarla bağlantılıdır. Daha da ötesi bu kayıtlara RNA yoluyla atalarımızdan bize akan yaşanmışlıklar da dahildir. Hani derizya dedesi erik çalmış torununun ağzı ekşimiş! işte açıklaması budur.

Bilinçli zihin dakikada dokuz düşünceyi bilinçli olarak algılayabilir; ama bilinçaltı bir dakikada yaklaşık iki buçuk milyon bilgi parçacığını işler. Yaşantımızın %13’ini üst beyin hücrelerinin %87’sini de alt beyin hücrelerinin şekillendirdiğini düşünürsek bilinçaltı temizliğinin  hayatımızı mutlu bir şekilde geçirmek için ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Şu anda yaygın olarak 43 ülkede uygulanan  The Journey bu temizlik işini mükemmel bir şekilde yapmamızı sağlayan özel bir çalışma metodudur.

Yapılan seanslarda önce olumsuzluk yaşanılan sorunun kaynağına gidilir; kişi sorunun kaynağındaki olay yada olaylarla yeniden yüzleşir. Yüzleşilen durumla bağlantılı tüm olumsuz duygu, düşünce ve inanışlar temizlenir. Sonrasında  ilgili kişilere özel bir affetme çalışması yapılarak geçmişle olan tüm bağlar temizlenir ve yerine pozitif düşünce ve duygular yüklenir . Ve sonrası ımı? MERHABA MUHTEŞEM HAYAT...

Türkçeye de çevrilmiş olan YOLCULUK adlı kitabı okuyarak  Brandon Bays’in hikayesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Unutmayın! YAŞAMAKTAN DAHA CİDDİ BİR İŞ YOKTUR.

Hepinize sevgiler,

Selda Soytürk Akyılmaz