UYGULAMA TÜRLERİ

Duygusal Journey : Hayatınızı olumsuz etkileyen ve sizi rahatsız eden duyguları n kaynağına iniyor ve bu duyguları temizleyerek yerine pozitif duyguları koyuyoruz.

Fiziksel (bedensel) Journey : Bedeninizde muhteşem bir keşif yolculuğu yapıp hastalıklarınıza sebebiyet veren olayların sizin üzerinizdeki etkisini temizliyor ve tıkanıklıkları, sertleşmiş noktaları veya hastalıklı bölgeleri duygusal anlamda şifalandırıyoruz. (Yapılan çalışmaların tıbbi bir uygulama yerine geçmediğini bilgilerinize sunarız.)

Hayat Amacını Öğrenme : Hepimiz dünyaya gelirken belli amaçlarla görevlendirildik. Siz hiç dünyaya neden geldiğinizi ve bu amaca hizmet etmek için hangi sorumlulukların size yüklendiğini düşündünüz mü?

Bolluk Bereket Çalışması: Hayatınıza özlediğiniz bolluk bereket bir türlü akmıyorsa yada siz bunun hayrını görmüyorsanız mutlaka bir yerlerde temizlenmesi gereken inanışlarınız, duygularınız yada enerjik bağlarınız vardır. Bu seansta bolluk bereketin akmasını engelleyen tüm olumsuzluklar temizlenir.

Ego Temizleme Çalışması: Aldığımız her nefeste , söylediğimiz her cümlede ve attığımız her adımda BEN vardır. O BEN egoyu öylesine beslerki çoğu zaman gözümüz kimseyi görmez. Beslenen EGOmuz peşine hatalar, mutsuzluklar ve tatminsizlikler getirir. Sonuçta maalesef inançsızlık, sevgisizlik ve şükürsüzlük üzerine kurulu bir hayatı yaşamaya başlarız. Bu seansta egonuzu besleyen kişilik özelliklerinizi belirliyor ve bunların sizin üzerinizdeki etkilerini temizliyoruz.

Edilen yeminlerin, verilen sözlerin ve ahd & andların temizlenmesi: Yıllar öncesinde edilen bir yeminin yada verilen bir sözün hayatımızı nasıl etkilediğini muhtemelen aklımızın ucundan bile geçirmeyiz. Bunu kendi yaşantımdan bir örnekle açıklamaya çalışayım. Ne zaman bir markete gitsem gözüm hep etraftakilere takılır ve acaba birileri hırsızlık yapıyor mu diye bakardım. Bu takıntım beni çok rahatsız ederdi ama kendime bir türlü engel olamazdım. Seanslarımın birinde daha 5 yaşındayken gittiğim komşu bakkaldan bir avuç kuru yemiş çalarak uzaklaştığım ana gittim. Sonrasında öylesine utanmış ve pişman olmuşum ki o çocuk halimle ‘hiç bir kimsenin hırsızlık yapmasına izin vermeyeceğim diye’ kendi kendime and içmişim. Bu olayın etkisinden kurtulmanın nasıl bir özgürlük olduğunu tarif bile edemem.