YARATICIYA GÜVENMEK

Bir gece adamın biri bir rüya görmüş. Tanrı’yla birlikte kumsalda yürüyormuş. Gökyüzüne hayatından sahneler yansıyormuş. Her sahnede adam kumlarda iki çift ayak izi olduğunu görmüş; bir çift kendine, diğer çift Tanrı’ya aitmiş.

Hayatının son sahnesi de görününce adam arkasına dönüp kumdaki ayak izlerine bakmış.

O zaman farketmiş ki ömür yolunun büyük bir kısmında yanlızca bir çift ayak izi varmış.  Bunun da hayatının en zor, en mutsuz günlerine denk geldiğini farketmiş. Bu durumdan gerçekten rahatsız olmuş ve konuyu Tanrı’ya açmış.

‘Tanrım, seni takip edersem benimle yanyana yürüyeceğini söyledin. Ancak farkettim ki hayatımın en zor dönemlerinde yanlızca bir çift ayak izi var. Sana en çok ihtiyacım olduğu zamanda neden beni terk ettin?’

Tanrı cevap vermiş: ‘Benim değerli, kıymetli çocuğum; Seni seviyorum ve seni asla terketmedim. Dara düştüğün, acı çektiğin sıralarda, bir çift ayak izi gördüğün yerlerde seni sırtımda taşıdım.’


YORUMLAR

10.2.2014 18:36:26
ZEKİ ÜLKER

bilinçaltına yolculuk şu anki dünyada en çok gelecek vadeden şey bence ve yaptırdıkç gördümki olayları daha iyi analiz edebiliyorum ve bilinçaltımın sırları bana bir bir açılıyor . gerçekten çok teşekkür ediyorum selda abla , inşaallah herşey gönlünce olur ... sevgiler !.

22.4.2013 16:24:16
ÜMİT YAŞAR

Merhaba Selda , öncelikle hayırlı olsun . Gözlerindeki ışık senin bu yolda da çok başarılı olacağını bize aksettiriyor . Umarım her şey gönlünce olur ve bir çok insanın dertlerine deva olursun . Pozitif enerjin bundan önce de sende vardı bundan sonra daha da çok olacak tahmin ediyorum. İçten başarılar dilerim.

2.4.2013 08:05:15
İftade Arslan

biraz çekimser biraz korkarak gittiğim seanstan içim huzur dolu olarak çıkmak muhteşem bir duyguydu.bana yeni bir nefes lazım dediğim anda evrenin bana bir mesajı gibiydi Selda hanımla tanışmak. şimdiki halimle bilinçaltımda tuttuğum kareleri izlemek, asla müdahele edip değiştiremeyeceğim olumsuzlukları adeta bir baloncuk gibi patlatmak inanılmaz etkiledi beni. seanstan kısa bir süre sonra hayatımdaki değişiklikleri izledim ve gerçekten de düşüncelerimle olayları çağırdığımı anladım. kendinize yeni bir aynadan bakmak için doğru koltuktasınız..şimdi usulca kapatın gözlerinizi vee hayatınızdaki olumlulukların keyfine varın..

22.3.2013 16:36:44

Sevgili Selda herseyin ile mukemmel bir kisisel gelisim uzmanisin. Kader seni bana tanrinin ol dedigi vakit tesaduflerin tesadufleri kovaladigi bir zamandi. Icinin ruhunun verdigi enerjinin sicakligi bambaska. Senin ile ciktigim kisisel gelisim yolculugunda ogrendigim cok sey oldu. Inanc guven ozgurluk ruh beden ve en onemlisi kendim . Sevgiyle kal melekler seni korusun.

22.3.2013 10:58:05
Levent Aydemir

Selda Hanim siteniz hayırlı olsun,umarım bir çok kişiye umut ışığı olursun. Hersey gönlünde olsun hoşçakal....

22.3.2013 08:15:03
Adnan Özerdik

Selda, senin adına çok sevindim,hayırlı olsun.İhtiyacı olan veya olmayan insanlara ışık tutup onlara kendileri için bir yol gösterecek olman çok anlamlı.Ayrıca sevdiğin işi yapmanın sana verdiği keyfi tahmin edebiliyorum. Sevgi ile Kal.

22.3.2013 00:26:43
Sami BAŞKAYA

Güzel kardeşim, öncelikle siten hayırlı olsun.Beğendim çok güzel olmuş,en azından benimkinden güzel :) Demirel Cumhurbaşkanı oldu,Tansu hanım Başbakan,O yılları hatırlayın ülke çorba gibi,her yer her şey birbirine girmiş.Tansu hanım bunalmış çaresizlik içinde Demirel ' den randevu alıyor,gidip yardım isteyecek.Anlatıyor durumu kendisine yardımcı olmasını istiyor. Demirel,Demirel' ce cevap veriyor.Kızım seni zorla mı başbakan yaptılar,bunları aştığında başbakan olacaksın,bunları aşamıyorsan bırakıp gideceksin. Zorluklardır insana hayatı öğreten,yoksa hiç engelsiz yaşamak ne güzel :) Selam ve sevgiyle..

YORUM YAZIN

Ad Soyad:
Email:

(* Email adresiniz yayımlanmayacaktır.)

Mesaj :