Seans için ofisinize gelmem şart mı?

Hayır şart değil.  Ofiste yapılan seanslarda belki konsantrasyon biraz daha kolay gibi düşünülüyor olabilir ama genel anlamda farketmiyor. Şehir dışından yada yurt dışından Skype programı üzerinden seans yaptığım bir çok danışanım var. İnternet hattınızla yada elektirik kesintisiyle ilgili bir sıkıntı olmadığı sürece seans kalitesinde değişen bir şey olmuyor. 

Seanlarımızı telefon ya da internet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebiliriz.


Her bir seansın süresi ve ücreti ne kadardır?

Seans süresi 2 saat civarındadır. Bazı özel durumlarda uzayabilir.


Seansta konuştuklarımızın farkında olacak mıyım yoksa tam olarak bilincim kapalı mı olacak ?

Seansta bilinciniz tamamen kapalı değildir. Uyumayacaksınız yada tam trans şeklinde kontrolünüzü kaybetmeyeceksiniz. Seansı birlikte konuşarak gerçekleştireceğiz ve siz konuştuğumuz her şeyin farkında olacak ve seans sonrasında da hatırlayabileceksiniz. Ama bu normal konuştuğunuz zamandaki gibi olmayacak. Yani seans esnasında hangi döneme gitmişsek oradaki halinizle her şeyi anlatıyor olacaksınız. Eğer 3 yaşınızdaki bir olaya gitmişssek 3 yaşınızdaki halinizle herşeyi hissediyor ve hatırlıyor olacaksınız. Keşke bu duyguyu kelimelere dökebilme şansım olsa... Seansı tecrübe ettiğinizde bunu anlatmanın mümkün olmadığını siz de göreceksiniz. İçiniz rahat olsun, korkacak yada çekinecek hiç bir durum içinde olmayacaksınız. :)

Not: Seansta etraftaki sesleri, benim notları bilgisayara alışımı vb hissedeceksiniz. Lütfen bunlardan dolayı bilinçaltınıza gitmediğinizi düşünmeyin. Siz sadece sürece izin verin. Seans sonunda anlayacaksınız zaten. 


Her seansta tek bir duygu mu çalışılır?

Hayır, duygular zaten birbiriyle bağlantılıdır. Bir duygudan yola çıkılsa bile seans içerisinde bağlantılı farklı konular da devreye girdiği için temizlik diğer duygular için de yapılır.


Fiziksel yolculukta nasıl çalışıyoruz?

Yaşadığımız olumsuzluklar bizim hücre hafızamıza yerleşiyor ve kimyasal anlamda o hücrenin bozulmasına ve o bölgede hastalıkların oluşmasına sebebiyet veriyor. Biz seanslarda bu bölgelerde çalışıyor ve o hücrelere yerleşmiş olumsuzlukları temizliyoruz. Bu sizin tedavi sürecinizin hızlanmasına ciddi anlamda destek veriyor. Lütfen bu çalışmalarımızı tıbbi müdahale olarak asla algılamayınız. Doktorunuzun yönlendirmesi doğrultusunda gerekli tıbbi desteğe mutlaka devam ediniz.


O kadar çok sorunum var ki size hangisiyle geleceğimi nasıl bilebilirim?

Aslında sizin hiç bir şey bilmenize gerek yok. Hücre hafızanızda zaten her şey kayıtlı. Bu gibi durumlara bilinçaltı zaten kendisi için temizlenmesi gereken en önemli duygu neyse otomatik olarak o duyguyla bağlantılı olaylara gidiyor. Lütfen seansta bir  yerlere gitmek için uğraşmayın. Siz A'ya gitmeye çalışırsanız bilinçaltınızın başlayacağı yer B ise bilinçaltı hiç bir yere gitmiyor. Bir ipi çekiştiren iki taraf gibi düşünün. Dolayısıyla bilinçaltına güvenmemiz yeterli. :)


9 yaşındaki kızımla problem yaşıyorum ve onu desteğe ihtiyacı olduğumu düşünüyorum. Ne zaman bu konuyu gündeme getirsem asıl benim desteğe ihtiyacım olduğunu söylüyor. Sıkıştım kaldım. Ne önerirsiniz?

Çocuklarımızda bazı sorunlar varsa çok büyük olasılıkla bu onların yaşadığı aile ortamıyla da bağlantılıdır. Çalışmalara iki taraflı katılmak genelde daha verimli oluyor. Çocuklar çok akıllıdır, eğer ebeveynleri yeterince mutlu değilse bu enerjiyi hemen alır ve bu doğrultuda hareket etmeye başlarlar. Karşımızdakini mutlu etmemiz için önce kendimiz mutlu olmalıyız. Uçağa bindiğimizde yapılan anonsta 'önce kendinizin sonra çocuklarınızın oksijen maskelerini takınız' denir. 


Seanslardan fayda görmek için inanmamız şart mı?

Bence seansın etkisine inanmanızdan daha önemlisi değişimi istediğinize inanmanızdır. Çünkü eğer değişime hazır değilseniz ne ben ne de bir başkası maalesef size destek veremez. Ciddi sıkıntılar yaşayan bir arkadaşım vardı ve onu seansa alabileceğim en uygun zaman cumartesi sabah 10 civarıydı. O vakitlerde hiç gelmedi, çünkü ya arkadaşlarıyla kahvaltıdaydı yada uyanmak zor geldi!

Özellikle belirtmek isterim ki seansa değil değişime hazır olduğunuza inanmanız çok daha önemli. Seansa gelirken bile acaba işe yarar mı şüpheleriyle doluysanız bir daha düşünün lütfen.


Seans esnasında ya belirlediğimiz duygudan çok daha farklı bir duygu ortaya çıkarsa ne oluyor?

Duygular genelde birbiriyle çok bağlantılıdır zaten. Bilinçaltınız seansta eğer sizin belirlediğiniz duygudan çok daha önemli bir duyguya gidiyorsa öncelikle o konunun temizlenmesi daha uygun olur. Sonrasında siz fakında olmadan bağlantılı bir çok konunun da yoluna girdiğini gözlemleyeceksiniz zaten. Konsantrasyon sıkıntısı yaşayan bir öğrencinin konsantrasyon sorunu çözülürken aynı zamanda tırnak yeme alışkanlığının da kaybolduğunu gözlemlememiz gibi.


Çalışmanın etkisini ne zaman hissetmeye başlarım?

Seanslarda temizlenen olayların aynısına bir daha gitmeniz çok çok nadir görülür. Zaten konuyla ve kişilerle bağlantılarınızı keserek seansı bitirdiğimiz için seansın etkisini görmeye hemen başlıyorsunuz. Asıl etki 3-4 gün sonra duygular oturmaya başladıktan sonra hissedilmeye başlar.

Mesela, sizi aldattığı için bir türlü affedemediğiniz ve devamlı sorun yaşadığınız eşinize karşı yaklaşımınızın bile değiştiğini aynı gün bile görebiliyorsunuz.


Seans sonrasında ne yapmam lazım?

Mutlaka bol su içiniz. Ayrıca sizi rahatlatacak bitki çayları da tercih edebilirsiniz. Mümkünse sizi yoracak aktiviteler içinde olmayınız lütfen.

Çok çok nadir olur ama eğer seanstan sonraki bir iki gün içinde ciddi duygu patlamaları yaşarsanız öncelikle bunların çok normal olduğunu bilin ama MUTLAKA hemen bana haber verin. Bu seansın işe yaramadığı anlamına gelmez. Spora ilk başlayan kişi hamlar ve vücudunda bir kaç gün süren ağrılar olur. Bu tek deneyim sonrasında sporun işe yaramadığını hatta bizi daha kötü yaptığını söyleyemeyiz. Aynı şeyin seans için de geçerli olduğunu düşünün lütfen. Bu tip durumlarda telefondaki 10-15 dakikalık duygu akışı çalışması sizi tamamen rahatlatacaktır.


Etrafımdaki kişiler bu konularla ilgilendiğim için benimle dalga geçiyorlar. Onları ikna için ne yapabilirim?

Bu sorunuz için teşekkür ederim. Gülümseyerek okudum. Yıllar önce çalıştığım bir bilişim sektöründeki iş arkadaşım bana Reiki ile ilgilendiğini söylemişti. Bu kadar eğitimli ve donanımlı birinin nasıl böyle şeylere inandığına hayret etmiş ve hiç ciddiye almamıştım. 9-10 yıl öncesine kadar birileri bana bir gün böyle bir çalışma içinde bulunacağımı söylese sanırım gülerdim. Sözün özü, kimseyi ikna etmek için uğraşmayınız lütfen. Hayat inanılmaz bir düzen içinde çalışıyor. Zamanı gelmişse zaten kendimizi o süreçte buluveriyoruz. :)


Çocuğum bluğ çağında ve kontrol etmekte çok zorlanıyoruz. Bu durumunda bilinçaltıyla ilgisi var mı?

Elbette... Hayatımızda yolunda gitmeyen bir şeyler varsa yaş ne olursa olsun bu bilinçaltındaki kayıtlarla bağlantılıdır. Dolayısıyla bilinçaltı çalışmaları bluğ dönemindeki tüm çocuklar için oldukça etkilidir.


Kimlere Seans Yapılmaz

Epilepsi, bipolar, borderline, manik depresyon ve şizofren teşhisi konmuş kişilerin özel durumlarından dolayı doktor desteği gerekebilir. Ben doktor olmadığım için acil müdahale gerektiğinde destek verebilme şansım yok. Bu yüzden bu rahatsızlılğı olan hastalara seans yapmıyorum.

Doğuştan gelen tik problemleri için genel anlamda ilaç gerekmektedir ve bu durumda doktor kontrolünde olmakta fayda var. Ama tik problemlerinin getirdiği psikolojik sıkıntıların çözümü için rahatlıkla seans yapılabilir. 

Sonradan oluşan tik problemlerinde ve OKB hastalığı olan kişilerde çözüme ulaşabilmek mümkün olabiliyor ama seans sayısı hakkında yorum yapmam mümkün değil. 10 veya daha fazla olabilldiği durumlar da var. Ama OKB hastası olan tğm arkadaşlarımın doktor tedavisi ne gerektiriyorsa buna uymalarını rica ediyorum. 

Aynı zamanda yeni kalp ameliyatı olmuş kişilerin de daha sakin bir süreçte olmaları gerektiği için geçmişteki olumsuzluklara giderek yeniden panik ve stres yaşamamaları adına bilinçaltı seansı almamaları gerekmektedir.

 


Tamamen Temizlenmek İçin Kaç Seansa İhtiyacım var?

Bunun bir kuralı yok aslında. Seans sayısı tamamen kişinin geçmişiyle bağlantılıdır. Bir binanın enkazı gibi düşününüz. Enkaz ne kadar fazlaysa seans sayısı da o kadar fazla olur. Yani seans sayınız geçmişte yaşadığınız skıntılarınızla paralel olarak artacaktır.

Çocukların her zaman daha az seansa ihtiyacı olur diye bir kural yoktur. Her ne kadar yetişkinlere kıyasla daha kolay olsa da bazı durumlarda seans sayısı 3-4 olabilir. Yaşanan olumsuzlukların çocuğun zihninde ne kadar kalıplaşmış olduğuna göre durum değişebilir.

Bazen basit gibi görünen konular çok önemli olabilir. Sınavlarda bir türü istediği başarıyı yakalayamayan bir öğrencinin bilinçaltında 'nazar değer' korkusu yatıyordu ve sadece bu duyguyu temizlemek için 3 seans gerekmişti.

Lütfen elimde her bir konu için hazırlanmış mutluluk hapları olduğunu düşünmeyin. Herkese bir hap vereyim der gibi tek bir seansta her şey çözülür tarzı bir vaadim ASLA yok. Bilinçaltınız dolu ise bunun tek bir seansla tamamen temizlenmesi de tabi ki mümkün olmayacaktır. 

Her gün temizlik yaptığınız ev için bile bayram temizliği yaparken bir kaç gününüz gidebiliyorken yıllarca dokunulmamış bilinçaltınız için tek bir dokunuşla tüm temizlik işinin yapılma ihttimali düşük olabilir.

 


Bilinçaltına İnememe Durumum Olabilir mi?

İnsanların %7-8 oranı bilinçaltına inemeyebilir. Bazen çok kolay ineceğini düşünen kişiler bilinçaltlarındaki gizli dirençten dolayı inmekte zorlanabilir yada inemeyebilirler. Gizli direnç aşırı güvensizlikten, aşırı kontrolden yada kaçış duygusundan (aslında bir şey yok ki, ne var canım bunda tarzı yaklaşımınız uç düzeydeyse) kaynaklanır. 

Bazen de tam tersi olur; ben kesin inemem diyen kişiler çok rahatlıkla iner  ve her şeyle çıok kolay yüzleşir. 

Lütfen seans randevusu aldığınızda küçük bir ihtimal de olsa bilinçaltınızda çalışamama olasılığını göze alınız. Bu tamamen sizin kayıtlarınızla bağlantılıdır, teknikle ilgili bir durum değildir. 


Hamileyken Seans Yaptırabilir miyim?

Normal olarak hamilelikte bu tip çalışmalar yapmak zararlı değil ama eğer çocukluğunuzda uç düzeyde şiddet, sıkıntı, tecavüz ve taciz türü vakalar varsa ben doğum sonrasını beklemenizi tavsiye ederim.

Çünkü seansta geçmişteki tüm bu olumsuzluklara gidilecek ve onlar açığa çıkacak önce. Tek bir seans tüm bunları temizlemeye yetmezse ikinci seansa kadar açıkta kalan duygular sizi ciddi olarak rahatsız edebilir. Seansın zorlu geçme olasılığı %20'dir ama bence riske atmamakta fayda var. Özellikle de hamileliğinizde sıkıntılar varsa bu bebeğinize de negatif etki eder. Çünkü hamilelik esnasında sizdeki negatifliklerin hepsi çocuğunuza da geçer.

Aslında en güzeli bilinçaltımızın hamilelikten önce temizlenmesidir. Dolayısıyla yepyeni bir sayfayla hamileliğe başlar ve çocuğunuzu çok daha sağlam duygularla yetiştirirsiniz. 

Bence hamileyseniz doğum sonrasını bekleyiniz, bebeğiniz doğsun. 4. aydan sonrası için randevu ayarlayınız.


Bu Tekniğin Eğitimini Veriyor musunuz?

Tüm programın eğitimini veren Dünyadaki tek yetkili kişi Brandon Bays'in kendisidir. Yani Dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın tüm programı tamamlayabilmeniz için özellikle son iki bölüm için Brandon Bays'in bizzat kendisiyle çalışmanız gerekiyor. Bu Türkiye ile ilgilli bir durum değil. 

Bu tekniğin eğitimini verme şansım olmadığı için birilerini yetiştirme durumum da söz konusu değil maalesef. Şu an için Türkiye'de eğitimi tamamlamış ve sertifikasını alan başka kimse olmadığı için sizleri yönlendirme şansım da yok. Çok fazla talep olduğu ve tüm danışanlara ben tek başıma destek verdiğim için bekleme süreleri bazen çok uzun olabiliyor.  Size tavsiyem randevu alırken 2. ve 3. seans randevularınızı da ayarlamanız yönünde. 

Seanslar 2 saat civarında sürüyor ve seans araları yarım saat bile değil. Dolayısıyla sizleri araya sıkıştırma gibi bir durumum maalesef olmuyor. Ancak birileri iptal ederse ya da ekstra durumlarda gelemezse ben rica eden danışlanları öne çekiyorum. 


Size yada tekniğinize nasıl güvenebilirim?

Bu soruya cevap vermek gerçekten çok güç. Piyasada konunun suistimalinin yapıldığı bir çok durum olabilir. Size ben yada bir başkası şeklinde bir şey söyleyemem maalesef. Burada önemli olan içsesinizi dinlemeniz. Emin olun iç sesiniz ne diyorsa onu dinlemeniz sizin için çok daha doğru olur. Aklınızda binlerce şüphe varsa bu seansın kalitesine yansıyacağı için istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Ben her zaman tamamen nötr duygularla gelmenizi tavsiye ederim. 

Şunu belirtmek isterim ki Dünyada hiç bir teknik yoktur ki %100 herkese hitap edebilsin. Çünkü hepimizin hayattan farklı beklentileri var ve tüm bu beklentileri tek bir şeyin içine sığdırmak her zaman mümkün değil. Kendi uygulamalarım adına başarı oranının en az %80 olduğunu söyleyebilirim. %6 hiç bilinçaltına inememekten kaynaklı durum olabiliyor. Geri kalan oran da danışanların farklı sebeplerden seanslara devam etmemelerinden kaynaklı. Konuyla iligli aklınıza takılan her şey için beni arayabilirsiniz. 


Reenkarnasyona Yönelik Çalışma Yapıyor musunuz?

Öncelikle şunu belirmek isterim ki ben reenkarnasyonun kesin olarak varlığına henüz tam ikna olmuş değiilim. Olabilirlikle ilgili veriler de var tam aksiyle ilgili de. Dini açıdan da konuyla ilgili olumsuz yönde görüşler var. O yüzden kendi adıma emin olmadığım bir şey için evet reenkarnasyon çalışması yapıyorum tarzı bir cümle kullanamam. Ama bazı danışanlarımın seanslarında ( hatta kendi bazı seanslarımda da) kişinin kendine ait olmayan bir başka bedenlerdeki süreçlere gittiği durumlar oluyor. Bunun nasıl açıklandığıyla iligli net bir şey söylemek çok zor çünkü hiç bir bilimsel tutanağı yok. İnananlar adına reenkarnasyon diyebilir ama ben biraz daha genetik akışla bağlantılı olabilir düşüncesine yakınım doğrusu. Yani atalarımızdan bize akan bir çok genetik yaşanmışlık var. Hani deriz ya aynı amcası gibi inatçı, ya da dedesi gibi mütevazı; bu şekilde bizden önceki atalarımızın yaşanmışlıkları da bize genetik olarak akmış olabilir ve biz bu olumsuzluklardan da özgürleşme ihtiyacını yaşayabiliriz. 

Bence burada sürecin adının ne olduğu değil, ister reenkarnasyon deyin ister başka bir şey; önemli olan bu süreç temizlendiğinde ben rahatlıyor muyum ve yaşantımda ki bir çok şey yoluna giriyor mu diye bakmak daha doğru olur. :) 


Ben inançlı biriyim, namaz kılıyor ve ibadetlerimi yerine getiriyorum. Bu çalışmaların benim inancımı zedeleyecek bir yönü olabilir mi ?

Yapılan seansların sizin hangi dine mensup olursanız olun inancınızla hiç bir ilgisi yoktur. Yada sizi daha inançlı yapmak yada inançsız yapmak gibi bir amaca yönelik değildir. Seanslardaki tek amaç sizi rahatsız eden tüm olumsuz duygulardan arınmanızdır.

Zaten seansta neler olup bittiğinin bizzat farkında olacağınız için istemediğiniz bir şeyin olması söz konusu değil. İçiniz bu konuda çok rahat olsun lütfen.


Madde bağımlısıyım. Bu konuda sizden nasıl yardım alabilirim?

Sigara, alkol yada başka bir madde bağımlılığı olan kişilerin bu maddeleri bırakmasıyla ilgili hiç bir garanti veremem. Tüm madde bağımlılıklarında kimyasal bir süreç de işin içine girdiği için tıbbi tedavi de gerekir. Ancak seanslarda sizi madde bağımlılığına iten hem geçmişteki hem de şu andaki tüm psikolojik olumsuzlukları temizleyebiliriz. 

Uyuşturucu kullanan arkadaşların seanstan önceki en az 3 gün hiç bir şekilde madde kullanmamış olması gerekmektedir. Aksi durumda konsantrasyon ve algılama sıkıntısı olabiliyor. 


Kilo vermek için bilinçaltı çalışmalarından yararlanabilir miyiz?

Evet, yararlanabilirsiniz. Tüm kilıolarımızın altında da duygusal açlığımız vardır. Eğer bilinçaltınızda sizi mutsuz eden şeyler varsa zaten kilo verme konusunda da ne kadar diyetisyene giderseniz gidin ya da ne kadar farklı rejim programları uygularsanız uygulayın maalesef uzun vadede yeterince etkisini göremeyebilirsiniz. Benim naçizane tavsiyem önce bu olumsuzluklardan özgürleşmeniz olacaktır. Bu tür çalışmalar uzun sürelidir. Seans sayısı için söz veremiyorum maalesef. 


Uyanamama gibi bir durumum olur mu?

Uyumayacağınız için uyanamama gibi bir durum da olmayacak.:)  Seansı istediğiniz zaman yarıda kesebilir çok sıkıştığınızı düşünüyorsanız tuvalete bile gidebilirsiniz. Hatta istediğiniz kadar yalan da söyleyebilirsiniz (yapmayın tabi ki de:), yani her şey zaten sizin farkındalığınızda gerçekleşiyor. Lütfen bu konuda rahat olunuz. 


ÇOK ÖNEMLİ NOTLAR

BENİM ELİMDE KESİNLİKLE BİR SİHİRLİ ÇUBUK OLMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİM. SEANSTAKİ BAŞARI KALİTESİ SİZİN PES ETMEMENİZLE DİREK BAĞLANTILIDIR.

EĞER PROZAC TÜRÜ İLAÇLAR KULLANIYORSANIZ BU BİLİNÇALTINIZDA BİR ÇOK PROBLEM OLDUĞUNU GÖSTERİR VE KESİNLİKLE EN AZ 3 SEANS ALMANIZ GEREKİR. TEK BİR SEANS ALIP BIRAKIRSANIZ AÇIĞA ÇIKAN DUYGULARIN HEPSİ TEMİZLENEMEDİĞİ İÇİN AÇIKTA KALAN BU DUYGULAR SONRASINDA SİZİ PSİKOLOJİK OLARAK RAHATSIZ EDEBİLİR. BU KONU ÇOK HASSAS OLUP LÜTFEN DİKKATE ALINIZ. 

EĞER UZUN SÜREDİR ANTİDEPRESAN KULLANIYORSANIZ DUYGULARINIZ BASTIRILDIĞI İÇİN SEANSTA BİLİNÇALTINA İNEMEME DURUMU OLABİLİR. 

SEVGİLİ ANNE-BABALAR, LÜTFEN YETİŞKİN (LİSE-ÜNİVERSİTE VS) ÇOCUĞUNUZU ZORLAYARAK SEANSA GETİRMEYİN. İNANMIYORSA,REDDEDİYORSA VE SİZİN ZORUNUZLA O KOLTUĞA OTURUYORSA SEANS İŞE YARAMAYACAKTIR. 

Seansta sigara, su vb. herhangi birşey için ara verilmez. Lütfen teklif etmeyiniz.

Seanslar tamamen GÜVEN üstüne kuruludur. Ses ya da görüntülü kayıt yoktur. Ama hem süreç içindeki gelişiminizi rahatça kıyaslayabilmek hem de seansta temizlenecek duyguları atlamamak için seansta konuşulanlar not olarak bilgisayara kaydedilir. Seansta konuşulan herşey sizin ve benim aramda kalır, hiç bir şekilde üçüncü bir kişiyle paylaşılmaz. 

Seans esnasında rahatça konsantre olabilmeniz için göz bandı takılır. Seans içindeyken korktuğunuz, paniklediğiniz bir durum olduğunda gayri ihtiyari gözlerinizi açabilirsiniz. O zaman ben yada etraftaki herhangi bir obje sizin bilinçaltınızdan çıkmanıza sebep olabilir. Bu durumda sizi bilinçaltınıza yeniden indirmemiz gerekir ki bu da zaman kaybı demektir. Ama göz bandı varken siz gözünüzü açsanız da bir şey göremeyeceğiniz için tekrar bilinçaltında kalmanız çok daha kolay olacaktır. Seans için randevu alırken bu konuyu dikkate almanızı rica ederim. 

Seanslarda her zaman bilmediğiniz olaylara yada anne karnı gibi özel zamanlara gidemeyebilirsiniz. Bilinçaltı her zaman kendi önceliğini kendisi belirler. Öyle bir yere gitmenize gerek yoksa gitmez. Çalıştığımız tüm konular sizin zaten bildiğiniz konular da olabilir. Lütfen bununla iligli bir hayal kırıklığı yaşamayınız ya da bana bunlar zaten benim bildiğim şeylerdi demeyiniz sonrasında. Mesele çalışılan konudaki olayı bilip bilmemeniz değil konunun temizlenme durumudur. 

Seanslarda cin çıkarma yada büyü bozma tarzı bir çalışmam yoktur. Lütfen konuyla ilgili ısrar etmeyiniz. Normal hayatınızda da bu tip konulardan mutlaka uzak durunuz. Bu tarz çalışmalar da sizin bilinçaltı kayıtlarınız için oldukça tehklikelidir.

Seans sonrasında size bir rapor göndermiyorum ama seansın akışıyla iligli yorum yapıyorum. Nelerin önemli olduğu, nelerin sizi beklediği ve sonraki sürecin nasıl ilerlediğiyle ilgili de bilgi veriyorum. Süreç içerisinde de sormak ya da paylaşmak istediğiniz bir şey olursa beni rahatlıkla arayabilirsiniz. 

Zorlu bir geçmişiniz varsa bir yada iki seansla herşeyin bir anda değişeceğini lütfen beklemeyiniz. Kesinlikle en az 3 seans almanızı öneriyorum.

Seansa lütfen uykusuz yada aşırı yorgun gelmeyiniz. Lütfen seans saatini araya sıkıştırmayınız. Seans sonrasında bir yerlere yetişmeniz gerekiyorsa seans gün ve saatini değiştiriniz. Yaptığımız iş ciddi konsantrasyon gerektiriyor ve sizin aklınızda yapmanız gereken başka şeyler varsa seansa konsante olmanız zorlaşır ve seans kalitenizi negatif etkiler.

Skype yada telefon seanslarında seans ortamınızın çok müsait olduğundan emin olun. Seansta özel şeyler anlattığınızda, ağladığınızda yada bağırma ihtiyacı duyduğunuzda birileri sizi duydu endişeniz olmamalı. 

Seansa gelin yada gelmeyin beni her zaman arayabilirsiniz ama lütfen bana özel hayatınızla ilgili şunu mu yapayım, ne önerirsiniz tarzı sorular sormayın. (Eşim aldatıyor ne yapayım, babası çocuğuma bakmıyor ne yapayım, kayınvalidem beni rahat bırakmıyor ne yapayım....) Bu tarz hiç bir sorunuz için size yardımcı olamam. Benim işim size önerde bulunmak değil, bu size yapacağım en büyük yanlış olur. Benim işim sizi tüm bu sorularınızdan ve sorunlarınızdan özgürleştirmek; bunun da tek yolu bilinçaltınıza seansla inerek geçmişinizden sizi özgürleştirmek.

SEVGİLİ ANNE BABALAR; Eğer cocuğunuzu seansa getirdiğinizde kapıyı dinlerim gibi bir planınız varsa lütfen seans için randevu almayınız. Bu tarz bir GÜVENSİZLİĞİNİZ yada MERAKINIZ varsa bundan arınmanız için önce size seans öneririm.  

Bolca ağlama ihtimalini göz önünde bulundurursak bayan arkadaşlarımın makyajsız gelmesi tavsiye olunur. :)   

Hepinize sevgiye, mutluluğa ve huzura kucak açacağınız harika seanslar diliyorum.


ÇOCUKLAR VE BİLİNÇALTI

Ebeveynlerin öncelikle hayatın geneliyle ilgili pozitif cümleler kullanmayı alışkanlık haline getirmeleri gerekiyor.

ASLA ANNEM YADA BABAM GİBİ OLMAYACAĞIM

Her ne kadar mutluluğun tanımı kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de hepimizin yaşamdan tek beklentisi MUTLU olmaktır. Bazıları için hayat çok kolaydır, bazıları için ise devamlı mücadele edilmesi gereken bir yerdir. Öyleyse bir bakın bakalım, anne ve babanız ilişkilerinde mutlular mı ya da mutlu muydular?

CİNSİYET VE KIYAFET KARMAŞASI

Ailelerin erkek çocuklarına kız elbiseleri giydirip saçlarına kız tokaları takmaları yada kız çocuklarına erkek çocuğu gibi misyonlar yüklemeleri yanlış ve tehlikelidir.

BENİ BIRAKMA ANNE

Özellikle 0-6 yaş döneminde çocukların istemleri dışında çok yakınları dahi olsa başka yerlerde yatılı kalmaları uzun süreçler içinde ciddi sıkıntılara sebep olmaktadır.

AH ŞU KİLOLAR

Maalesef ki birçoğumuzun gündeminden hiç düşmeyen kilo problemlerinin kaynağı da bizim bilinçaltımızdaki olumsuz kayıtlardır. Özellikle çocukluk döneminde yaşadığımız duygusal açlık bizim bedensel açlığımızı sürekli tetikler ve devamlı yeme dürtüsünde olmamızı sağlar.

GERÇEK BİR BOTOKS HİKAYESİ

Yıl 2007 Haziran. 4 yıllık bir arkadaşlığımız vardı. Ani bir kararla hadi evlenelim dedik ve düğün tarihi olarak ta 3 Eylül’ü belirledik. Çünkü ben illa yaz düğünü istiyordum.

ADI MAVİŞ'Tİ

Evet adı Maviş’ti ve belki de hep değişir umuduyla kurduğu hayalleri yeşil… 5 çocuğuna yetişmek için gösterdiği tüm çabalar sarı, ne olursa olsun içinde bulunduğu hayata olan inanışı pembe ama kaçamadığı ölümün sarmalayışı siyahtı. Ama eminim ki şu an bulunduğu yer ışıl ışıl, rengarenk.

BİLİNÇALTI VE İŞ HAYATI

Günümüzün oldukça önemli bir kısmını çalıştığımız iş yerinde geçiririz. İş ortamındaki motivasyonumuz, konsantrasyonumuz, performansımız, verilen sorumlulukları ne derece etkin ve verimli bir şekilde yerine getirdiğimiz ve iş arkadaşlarımızla iletişimimiz de bizim bilinçaltımızdaki kayıtlarla bağlantılıdır.

AFFET BENİ SİYO HALA

Sevdiklerimiz her an yanımızda gibi düşünürüz, ta ki onları kaybedene kadar... Vakit geç olamadan kıymet bilmek lazım...

KÖYLÜ KIZI İNCİ

Bazen varolan sadece bedenimizdir, ya ruhumuz?

HAMİLE KALAMAMAK

Ben asla anne olmamalıyım, ya çocuğum ölürse!

MÜDÜR HAKKIMI YEDİ!

Yeni terfi alan iş arkadaşınız, sizden çok sonra işe başlamamış mıydı? Aslında terfi sizin hakkınızdı değil mi? Zaten bu müdür burada olduğu sürece yükselemezsiniz, adam takmış size bir kere! Çok çalıştığınız halde kimse sizi görmüyor; yoksa görünmez misiniz?

ÖLÜMÜ HİSSETMEK YENİDEN

Kalbimin sıkıştığını hissederek açtım gözlerimi.

KİTAP AYRACI

Her şey bir kitap ayracıyla başladı.

YARATICIYA GÜVENMEK

Bir gece adamın biri bir rüya görmüş. Tanrıyla birlikte kumsalda yürüyormuş. Gökyüzüne hayatından sahneler yansıyormuş. Her sahnede adam kumlarda iki çift ayak izi olduğunu görmüş; bir çift kendine, diğer çift tanrı’ya aitmiş.

SÖZÜNÜN ERİ MİSİN ?

Verdiğiniz sözlerin hayatınızı ne kadar çok etkilediğini hiç düşündünüz mü? Çoğu zaman bu etkilerin farkında bile değilizdir. Bazen verdiğimiz sözleri yerine getirir, bazen unutur bazen de geçiştiririz...

BANA NE Mİ OLDU !

Mademki hayat ben ne yaparsam aynısını bana yapıyor, mademki hayat benim enerjimle dönüyor, o zaman inandıklarını yaşamak için ne duruyorsun Selda dedim. 2 hafta önce açtım gardolabımı...

ÖLÜME RAMAK KALA

The Journey eğitimlerinin birinde Brandon ‘başınıza gelen herşey düşüncelerinizin enerjisiyle doğru orantılıdır’ diye ısrarla tekrar edip duruyor ve örnekler veriyordu. Kişisel gelişimle ilgili hangi kitabı okursanız okuyun...

KARARSIZIM KARARSIZ!

38 yaşındaki bir danışanım hayatındaki kararsızlıklardan yakınıyordu. ‘Kendimi bildim bileli hep kararsızlıkla boğuştum, öyleki iki siyah çoraptan hangisini giyineceğimi bile dakikalar boyunca düşündüğüm zamanlar oldu.

EYVAH! ANNEM BABAM BOŞANDI...

Boşanma süreci hangi yaşta olursa olsun tüm çocukları olumsuz olarak etkiler. Süreç gerçekleşip te çocuk annesinden yada babasından uzak kalmaya başlayınca önündeki koca belirsizlik onlarca soruyu da getirir.